Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasek rozrządu jak napinać

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasek rozrządu jak napinać

    Andrev3, w koncu trzeba sie odwazyc ... Piatek lepiej mi pasuje , a tak wogole to Ty dales mi adres forum Do zobaczenia..

  • #2
    Pasek rozrządu jak napinać

    hmmm ciekawe pytanie które mnie tyle sprawia mi problem co wprawia mnie o zakłopotanie....


    hmmm dwóch mechaników sprzecza się w jaką stronę należy napinać pasek rozrzadu oboje pracuja w serwisach i oboje są przeszkoleni.... wiem wiem to nie znaczy ze muszą oboje być dobrymi mechanikami ale jeden naprawia mi auto od dawna drugi dopiero do niego zaglądną w tym tygodniu i podczas wymiany pompy wody powiedział, że pasek był źle naciągnięty tzn w drugą stronę.... hmmm natomiast jak wymianiałem pasek jakieś 30 kkm pierwszy mechanik powiedzial mi, że rozrząd jest źle naciągnięty i poprawil na poprawna stronę... dla mnie jako użytkownika to nie jest takie śmieszne ja w końcu tym autem jeżdze.

    ktos może coś poradzić.
    może nawet jakieś zdjęcie jesli sie da
    Damian

    Komentarz


    • #3
      Czesc,

      zobacz na ta strone opisane dokladnie jest - klub seata leona :

      LeonClub | 404 | Nie znaleziono

      trzeba byc jednak tam zarejestrowany...

      Pozdrawiam
      Czader

      OCTA COMBI 2003 ALH

      Komentarz


      • #4
        poszukam zobacze co bedzie
        Damian

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez damianlach
          poszukam zobacze co bedzie
          MotoFocus.pl - Portal dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej

          Komentarz


          • #6
            slavi, i Czader, serdeczne DZIĘKI za pomoc!

            punkciki lecą do was a mnie pozostaje przekazać informacje i zająć się sprawą poważnie.

            Jeszcze jedno pytanie czy jeżeli auto eksploatowane jest praktycznie przy wysokich obrotach ( zakres 3000 - 4000 o/m) i przewaznie na autostradzie mozliwe jest, że pasek rozrzadu jest do wymiany po przejechaniu 30 kkm?
            Damian

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez damianlach
              Jeszcze jedno pytanie czy jeżeli auto eksploatowane jest praktycznie przy wysokich obrotach ( zakres 3000 - 4000 o/m) i przewaznie na autostradzie mozliwe jest, że pasek rozrzadu jest do wymiany po przejechaniu 30 kkm?
              zdecydowanie nie. jeśli tak jest to na 99.9% był to źle założony rozrząd, wyjebane rolki/pompa wody.... coś ewidentnie dało dupy albo zostało sp....olone. Na 99.9% któraś rolka nie została wymieniona i staje dęba albo została krzywo/źle zamontowana
              Nie ryzykowałbym i o ile rolki są ok (w co wątpię) to przynajmniej pasek dałbym nowy.

              Bywa tak że starego typu paski - te nie wzmocnione materiałem - mają takie mini pęknięcia gumy na zewnętrznej ale nie przy 30kkm raczej tak od 45kkm.

              Może zrób fotki tego paska i rolek :-)

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X